Graphisoft Forward – nowa usługa dla użytkowników oprogramowania Archicad

Dostarczenie najlepszej jakości oprogramowania dla architektów na przestrzeni kilkudziesięciu lat stało się priorytetem Graphisoft – producenta najpopularniejszego narzędzia projektowego o nazwie Archicad. Aby jednak spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagającego grona klientów na polskim rynku, niezbędne było stworzenie czegoś więcej – Multibim Forward. Czym jest polska wersja dobrze znanej na rynku światowym usługi Graphisoft Forward i jakie korzyści nam gwarantuje?

Czym jest Graphisoft Forward?

Graphisoft Forward to zbiór narzędzi i usług, których głównym przeznaczeniem jest maksymalizacja efektywności tworzenia projektów architektonicznych za pośrednictwem Archicad. Czy jest możliwe zwiększenie funkcjonalności narzędzia, nie generując przy tym dodatkowych kosztów? Tak, i to dzięki Graphisoft Forward.

Zgodnie ze słowami Dyrektora Operacyjnego pakiet narzędzi i usług Graphisoft Forward to nic innego jak kolejny krok do wyposażenia projektantów w odpowiednie narzędzia, ciągłe innowacje oraz inspirowanie zespołu projektantów do tworzenia wspaniałej architektury.

Graphisoft Forward w naszej odsłonie – Multibim Forward!

Graphisoft Forward, ze względu na swoją ogromną popularność na świecie musiał zostać zrealizowany również w innych miejscach na świecie. Dzięki Multibim zespoły projektantów i architektów mogą cieszyć się wdrożeniem pakietu Multibim Forward również w Polsce. Dlaczego warto postawić na Multibim Forward?

Multibim Forward to gwarancja dodatkowych narzędzi i funkcjonalności, które jeszcze bardziej zwiększą efektywność naszych projektów. Z usługą tą możemy liczyć na profesjonalne szkolenia, które ukażą nam niezbadany dotychczas w naszej firmie potencjał Archicad. To jednak nie wszystko Multibim Forward to usługa niesamowicie elastyczna, której czas licencji dostosowany jest do potrzeb naszego zespołu.

Korzyści wynikające z wykorzystania usługi Multibim Forward

Co zyskujemy, kupując licencję Multibm Forward? Przede wszystkim kontrola kosztów naszej firmy. W ramach rozszerzonego pakietu usług otrzymujemy dodatkowe zniżki ilościowe, a także dostęp do usługi License Pooling, która umożliwia nam dostarczenie licencji tylko tym, którzy akurat jej potrzebują.

Multibim Forward to gwarancja wsparcia technicznego zlokalizowanego w Polsce. W każdym momencie, w przypadku jakichkolwiek problemów specjaliści zajmujący się oprogramowaniem odpowiedzią na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z działaniem narzędzia. Dodatkową zaletą wynikającą z wykorzystania Multibim Forward jest usługa BIMx Model Sharing – autorska chmura o pojemności 10 GB, która służy gromadzeniu naszych projektów w bezpiecznym i łatwo dostępnym miejscu.

Views:
645
Article Categories:
Technologia

Comments

  • Archicad to najlepsze oprogramowanie do projektowania i rysowania architektury. Używam go od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jest tak intuicyjny i łatwy w obsłudze, że nie potrzebuję żadnego szkolenia, aby zacząć. Najnowsza wersja ma kilka niesamowitych nowych funkcji, takich jak możliwość eksportowania rysunków w formacie 3D, dzięki czemu moja praca jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

    artpress 28 marca, 2022 1:05 pm Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *